Vital & SPA

Arrival 06 07- 2022
Departure 07 07- 2022


Profesjonalne zabiegi to kluczowy element Spa w Hotelu Maxymilian. Warto oddać się tutaj błogiemu relaksowi podczas pobytu w Kołobrzegu.

Zabiegi w Spa w Kołobrzegu


Z myślą o urozmaiceniu wypoczynku naszych Gości stworzyliśmy centrum Vital & SPA, oferujące szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych i zdrowotnych. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez zespół doświadczonych profesjonalistów: masażystów, kosmetyczek, terapeutów i fizjoterapeutów. Wybierając Hotel Maxymilian można mieć pewność, że na miejscu dostępne będzie wyjątkowe Spa w Kołobrzegu.Poznaj nasze pakiety pobytowe w Spa nad morzem - Kołobrzeg to miasto uzdrowiskowe, które sprzyja odnowie i regeneracji. Dlatego podczas planowania wyjazdu warto uwzględnić pobyt w Spa. Hotel Maxymilian w Kołobrzegu zapewnia Gościom dostęp do kompleksowej gamy zabiegów SPA. Misją naszego Centrum Vital & SPA jest harmonijne połączenie atmosfery komfortu i relaksu z efektywnością wysokiej klasy zabiegów kosmetycznych. Dbamy o przytulną atmosferę i dobre samopoczucie Gości, zapewniając wysokie standardy zdrowego, upiększającego wypoczynku.

Odnowa pod opieką ekspertów


Nasi eksperci wykorzystują w pracy specjalistyczne kosmetyki z serii Jean d'Arcel, przeznaczone do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych w salonach odnowy biologicznej. Jean d'Arcel to francusko-niemiecka marka o światowej renomie. Firma, założona w 1960 roku przez Paula Sergenta, specjalizowała się początkowo w produkcji perfum i kosmetyków do makijażu. Produkcja została dość szybko poszerzona o tworzenie kosmetyków pielęgnacyjnych, które z biegiem czasu stały się kluczową ofertą firmy.Obecnie Jean d'Arcel to nowoczesna marka, wspierająca pracę luksusowych salonów SPA w ponad 40 krajach świata. Profesjonalne zaplecze badawcze oraz regularna współpraca firmy z niezależnymi instytutami dermatologicznymi dają gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości produktów. Te znane kosmetyki stosowane są właśnie w naszym wyjątkowym Spa w Hotelu Maxymilian.

Zabiegi uzdrowiskowe w Kołobrzegu

​​​​​​​
Przyjeżdżając do Spa w Kołobrzegu, można nie tylko zadbać o swoją urodę i samopoczucie, ale także zdrowie. W ofercie naszego Vital & Spa znajdują się także różnego rodzaju zabiegi fizjoterapeutyczne.Jeśli dokuczają Państwu bóle układu ruchu lub daje o sobie znać dawna kontuzja, czas spędzony w naszym hotelu mogą Państwo wykorzystać również na powrót do pełnej formy. Pobyt w Spa w Hotelu Maxymilian to więcej niż wypoczynek - to możliwość regeneracji podczas różnego rodzaju zabiegów przywracających sprawność fizyczną. Kołobrzeg to idealne miejsce na podreperowanie swojego zdrowia - warto wybrać w tym celu właśnie nasze Spa.
W hotelowej strefie VITAL & SPA oferujemy fizykoterapię na wysokim poziomie z użyciem nowoczesnego sprzętu. Służymy także fachową poradą w doborze skutecznych zabiegów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu zabiegów spa.

MOŻE PAKIET ZAWIERAJĄCY zabiegi W SPA?

Show on the map