przyjazd:
wyjazd:
Cena od 159
kod promo
ZADZWOŃ Rezerwacja LOKALIZUJ

RODO

Obowiązek informacyjny.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Hotel Maksymilian*** znajdujący się na ul. Borzymowskiego 3-4, 78-100 Kołobrzeg. Skontaktować można się z nami za pomocą numeru telefonu: 94 354 00 12, adresu e-mail: hotel@hotel-maxymilian.pl oraz poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie: /.  

Z inspektorem ochrony danych osobowych można się skontaktować pod adresem: cezary.sadowski@rodo.pl

Pozyskujemy dane osobowe w celu rekrutacji i zatrudnienia na stanowiska pracownicze oraz w celu odpowiedzi na Państwa zgłoszenia w formularzu kontaktowym.

Z uwagi na charakter prowadzonej przez nas działalności przetwarzamy również dane gości hotelowych, organizatorów szkoleń, spotkań, zjazdów, konferencji, przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych. Przetwarzamy Państwa dane osobowe również w przypadku udzielania odpowiedzi w trybie zapytań dostępu do informacji publicznych.

Przetwarzamy dane osobowe w oparciu o niniejsze podstawy prawne: zgoda podmiotu danych, kodeks pracy, umowy zawarte pomiędzy firmami, przepisy prawa krajowego i unijnego w ramach, których dochodzi do przetwarzania danych osobowych. W szczególnych przypadkach (np. windykacja) podstawą prawną jest uzasadniony interes administratora danych osobowych.  

Odbiorcami Państwa danych są właściwe organy państwowe, instytucje publiczne, samorządowe, firmy współpracujące z administratorem danych osobowych.   

Nie zamierzamy przekazywać Państwa danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.  

Kategorie danych osobowych w jakich jesteśmy posiadaniu związane są z: zatrudnieniem i BHP, dane kontaktowe do osób w różnego rodzaju instytucjach i firmach, dane wymagane przez przepisy prawa, a związane z usługami hotelowymi, szkoleniowymi oraz w zakresie organizacji różnego rodzaju imprez.   

Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów, dla których zostały zebrane. Dane kadrowe oraz BHP są przechowywane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Dokumenty typu CV przez okres rekrutacji. Pozostałe informacje zgodnie z instrukcja kancelaryjną, jednak nie dłużej niż jest to niezbędne.  

Osoby podająca naszej firmie swoje dane osobowe mają prawo do: wglądu, przeniesienia, sprostowania, usunięcia swoich danych osobowych lub ograniczenia ich przetwarzania a także do wniesienia sprzeciwu i przenoszenia danych (jeżeli będzie to możliwe). Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w każdej chwili, tak łatwo, jak zgoda ta została udzielona. Jeśli dopatrzą się Państwo naruszeń ze strony naszej firmy, co do bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych, to możecie Państwo złożyć skargę do: 

Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych 

ul. Stawki 2  

00-193 Warszawa

Podanie informacji na swój temat jest koniecznym wymogiem do zawarcia z nami umowy i potrzeb związanych z Kodeksem Pracy oraz innymi aktami prawnymi. Brak podania tych danych uniemożliwi zawarcie umowy.  

Podane przez Państwa dane osobowe nie podlegają profilowaniu ani zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji. 

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych, e-mail: cezary.sadowski@rodo.pl

 

Opinie gości

“Bardzo dobry hotel w świetnej i cichej lokalizacji. Polecam!”
Wiktor_Z, Booking.com
Gorąco polecam wszystkim.
Katarzyna, holidaycheck.pl
Świetny hotel!
Łukasz, holidaycheck.pl

Dane kontaktowe

Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian +48 531 070 090
+48 94 354 00 12

hotel@hotel-maxymilian.pl

ul. Marcina Borzymowskiego 3-4
78-100 Kołobrzeg, Polska

$$$

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij