przyjazd:
wyjazd:
Cena od 159

rabat na kod max dla rezerwacji od 3 nocy

kod promo
ZADZWOŃ Rezerwacja LOKALIZUJ

Rozrywka dla młodzieży

CENTRUM ATRAKCJI WOJSKOWYCH BASTION
Atrakcja turystyczna miasta, oferująca przy tym dobrą zabawę dla zainteresowanych. Na terenie Bastionu możliwość przejażdżki czołgiem, zabawa w imprezach integracyjnych w oparciu o wojskowy sprzęt, czynny jest także sklep z odzieżą wojskową. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z posiłku z wojskowej kuchni polowej oraz strzelnicy z broni pneumatycznej. Doskonała propozycja dla przyjezdnych rodzin z dziećmi i młodzieży.

Bastion położony jest przy ulicy Koszalińskiej (przy wyjeździe na Koszalin)
Telefon kontaktowy: 
0 506 285 760

PARK LINOWY
Cieszący się ogromnym powodzeniem wśród turystów jest jedną z większych atrakcji miasta. Zajmuje obszar parku sąsiadujący z miejskim Ośrodkiem Kultury. Wykonana z niezwykłą dbałością trasa opiera się na systemie lin, podestów oraz siatek pociągnietych od drzewa do drzewa, w taki sposób, że dostarcza niezwykłej zabawy i emocji. Każdy uczestnik wyposażony jest w atestowaną uprząż, kask, linki zabezpieczające i karabińczyki, których używa do bezpiecznego poruszania się po przeszkodach. Konstrukcja parku obejmuje 3 trasy, o rosnącym stopniu utrudnienia. Rozrywka jest doskonała zarówno dla młodżieży i dorosłych, to również okazja, żeby zmierzyć się z własnym lękiem wysokości.

Park linowy czynny jest od 1 maja do 30 września. Położony jest w parku, przy Regionalnym Centrum Kultury (RCK), ca. 200m od dworca kolejowego.
Telefon kontaktowy:
0 608505007, 0 502493892.

Opinie gości

“Bardzo dobry hotel w świetnej i cichej lokalizacji. Polecam!”
Wiktor_Z, Booking.com
Gorąco polecam wszystkim.
Katarzyna, holidaycheck.pl
Świetny hotel!
Łukasz, holidaycheck.pl

Dane kontaktowe

Hotel Maxymilian
+48 531 070 090
+48 94 354 00 12

hotel@hotel-maxymilian.pl

ul. Marcina Borzymowskiego 3-4
78-100 Kołobrzeg,Polska

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij